دوشنبه ٢٥ تير ١٤٠٣
|
English

🖤مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، با نهایت تأسف و تأثر ضایعه درگذشت امین معزز مؤسسه حضرت آیت‌الله امامی کاشانی را تسلیت عرض می نماید. با قلبی اندوهگین از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جزیل آرزومندیم...🖤
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

وداع جانسوز با پدری مهربان

بیش از سه دهه سال از غَرص نهال نوپای مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) به دست مبارک آیت الله امامی کاشانی می گذرد. چه زیبا بود نیت خیر ایشان، چه قشنگ بود ایده خلاقانه حضرتشان، چه خوش یمن بود بنا نهادن این بنیان خیر خدمت رسانی به عزیزترین، محبوب ترین، مظلوم ترین و  دوست داشتنی ترین خلق خداوند. چه با شکوه است پس از ربع قرن تلاش صادقانه ، خدمت خالصانه و پیگیری مجدانه، آن نهال نوپا به درختی تنومند و بارور تبدیل شده است که در سایه آن هزاران کودک کم توان و ناتوان از ثمرات آن بهره مند شده اند. میوه معجزه آسای این درخت، چه دستهای ناتوانی را که به حرکت نینداخته است، چه پاهای ناتوانی را که توان راه رفتن نداده است، چه دردها و رنجهایی را که به سر نیاورده است، چه زبانهای بسته ای را که به حمد و ثنای خداوند باز نکرده است، چه ذهنهای کم توانی که شکوفا نکرده است، چه لبخندهای زیبایی که بر لب پدران و مادران ناامید نشکفته است و چه غصه هایی را که به شادی  تبدیل نکرده است ....

در واقع اگرچه  بیش از ربع قرن از عمر با برکت مؤسسه توانبخشی ولیعصرمی گذرد اما ارزش خدمات آن و نقشی که در گره گشایی از مشکلات و آلام کودکان معلول و خانواده های ایشان داشته است ارزش بیش از یک قرن را دارد. سر بر سجده شکر می گذاریم که توانسته ایم یاریگر خانواده های شریف و عزیز در نگهداری از فرزندان دلبندشان و زمینه سازی حرکت و حضورایشان در جامعه باشیم. 

ساعاتی است که غمی جانگذاز بر دل تک تک ما اعضای خانواده بزرگ مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) سایه افکنده است. باورکردنی نیست. همچون یتیمانی هستیم که پدری فداکار و مهربان را از دست داده است. تماسهای پیاپی مددجویان و خانواده هایشان، اشکها، بغضها و دل گفته هایشان برای امین معزز و مهربان مؤسسه که ما را تنها گذاشته و دارفانی را وداع نموده اند، بی شمار است. 

تعدادی از مددجویان در حرکتی خودجوش، درخواست وداع با پیکر ایشان را داشتند. لذا به نمایندگی از هزاران مددجویی که چشم انتظار مهربانی ایشان شده اند، با تقدیم شاخه گلهایی با پدر مهربانشان وداع کردند و ایشان را به خدای مهربان سپردند.

روح بزرگوارشان شاد و یادشان گرامی باد... 

آیت الله امامی کاشانی، فرشته نجات کودکان دارای معلولیت 

 


٢٠:٥٧ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

490548
بازدید این صفحه
1396 |
بازدید امروز
5774466 |
کل بازدید
3 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014